Doporučené projetky pro obchod s kryptoměnami

 

Náš portál podporuje i alternativní investice jako jsou kryptoměny – nabízíme partnerské programy, která vám pomohou obchodovat s kryptoměnami jako bitcoin, ethereum, cardano, solana, BNB, ripple a další. V první řadě Vám však umožní vydělat na tomto fenoménu.

Pořiďte si v první řadě HARDWAROVOU PENĚŽENKU.

Získejte ZDARMA různé kryptoměny nebo fiat peníze při splnění podmínek. Na těchto portálech můžete kryptoměny nakoupit a pak je pohodlně přesunout do hardwarové peněženky. Některé nabízí i něco navíc.

BINANCE – jde o největší a pravděpodobně nejstabilnější burzu (nejvíce uživatelů, největší likvidita, objem apod.). Určitě se vyplatí jí využít na nákup kryptoměn. Je zde řada dalších funkcí (spoření, NFT apod.). 

ANYCOIN – jde o jednoduchou českou směnárnu, kde směníte CZK za kryptoměny (např. bitcoin). Podporuje i BTC na lightning network (druhá vrstva bitcoinu). Promo: Při nákupu alespoň 10 000 CZK získáte 300 CZK.

COINBASE – je známá, veřejně obchodovaná americká burza. Promo: Při nákupu alespoň 85 EUR získáte 8,5 EUR v bitcoinu. Také můžete získat zdarma kryptoměny v rámci programu „Learn and Earn“.

BITPANDA – jedná se o regulovanou rakouskou burzu, která mimo kryptoměn nabízí i tokenizované akcie. Promo: Při nákupu alespoň 25 EUR získáte 10 EUR. Také můžete získat zdarma jejich kryptoměnu BEST v hodnotě 5 EUR v rámci programu „Crypto Learn“. 

COINMATE – jedná se o českou burzu. Směníte zde kryptoměny do CZK. Promo: Při nákupu alespoň 1 000 CZK získáte 500 CZK.

BITFINEX – jedná se o jednu z nejstarších burz.

BITRUE – jedná se o další burzu, která má další různé výhody.

KUCOIN – jedná se o alternativní burzu. Patří k těm větším.

 

SMART VALOR – jedná se o švýcarskou burzu. Promo: Při nákupu alespoň 100 CHF (nebo ekvivalent) získáte 10 CHF v bitcoinu.

PLUTUS – jedná se o skvělou platformu, která vám umožní získat bankovní účet v EUR (vlastní IBAN), dále kartu. Při platbách kartou získáváte cashback v jejich tokenu PLU. Dále můžete využít různé bonusy (tzv. „perks“). Promo: Při objednání karty a prvním vkladu alespoň 25 EUR získáte odměnu 10 EUR v jejich tokenu PLU.

CRYPTO.COM – jedná se o platformu, která nabízí kartu s cashbacky. Můžete taky využít jejich burzu. Promo: Při objednání karty Ruby a vkladu jejich tokenu získáte 25 USD.

NEXO – jedná se o platformu, která mimo burzy, karty s cashbackem nabízí také spoření – úroky nenjen na kryptoměny, ale i na vložené EUR (až 12 %, minimální vklad 1 000 EUR). Promo: Při vkladu alespoň 100 USD získáte 25 USD v bitcoinu. 

xPortal – jedná se o softwarovou peněženku, kde Vy kontrolujete privátní klíče. Tato peněženka podporuje kryptoměnu eGLD s vlastním blockchainem, který je alternativa etherea. Promo: Při nákupu eGLD v hodnotě 100 USD získáte bonus 5 USD v eGLD navíc.

Facebook
Instagram
Follow by Email