Doporučené projetky pro obchod s kryptoměnami

 

Náš portál podporuje i alternativní investice jako jsou kryptoměny – nabízíme partnerské programy, která vám pomohou obchodovat s kryptoměnami jako bitcoin, ethereum, cardano, solana, BNB, ripple a další. V pvní řadě Vám však umožní vydělat na tomto fenoménu.

Získejte ZDARMA různé kryptoměny nebo fiat peníze při splnění podmínek

Binance – jde o největší burzu (největší likvidita, nejvíce uživatelů). Má celou řadu funkcí.

Celsius – jde o aplikaci, která funguje jako spořící účet (příp. možnost vzít si úvěr), na vklady v kryptoměnách je poskytován úrok. Nutno vložit kryptoměny v hodnotě min. 400 USD a získáte bonus v bitcoinu v hodnotě 50 USD.

NEXO – jde o obdobu Celsius, získáváte úroky na své vložené kryptoměny (některé jiné než u Celsius), ale hlavně úroky na na EUR až 12 % (minimální vklad 1000 EUR). Jinak dostanete 10 USD v BTC za vklad 100 USD a více v kryptoměnách.

Crypto.com – jde o aplikaci, která má řadu použití, ale zejména slouží pro získání kryptoměnové platební karty (kovová) se super bonusy. Nutno nakoupit, uzamknout jejich nativní token CRO a kartu objednat. Získáte také bonus 25 EUR v jejich tokenu. Je zdei vlastní burza a spoření.

 

Gemini – jde o americkou burzu, která psokytuje výběry kryptoměn zdarma (lze pak převést na Celsius nebo NEXO). Za vklad 100 USD či ekvivalent v EUR, bonus 10 USD v BTC.

Coinbase – jedná se o známou americkou burzu. Za vklad 85 EUR a nákup kryptoměn ve stejné hodnotě je poskytován bonus 8,5 EUR v bitcoinu. Lze využít tzv. Learn and Earn a získat další crypto v hodnotě několika desítek EUR.

Bitpanda – jedná se o rakouskou burzu. Za vklad 25 EUR a nákupu kryptoměn ve stejné hodnotě je poskytován bonus 10 EUR. Obchodují se zde i tokenizované akcie. Crypto Learn následně jednorázově poskytně dalších 5 EUR bonus v jejich tokenu.

Coinmate – jde o burzu, kde můžete kryptoměny směnovat do CZK.

Bitrue – další burza. Nejlepší spořící sazby, ale uzamčení kryptoměn na 30 dní a nutnost vlastnit jejich token BTR.

KuCoin – další alternativní burza. Patří k těm největším.

 

Smart Valor – švýcarská burza. Možnost proniknout do NFT. Při investici min. 110 USD, cca 11 USD bonus v BTC (přepočítáno z 100/10 CHF).

Maiar – penežěnka využívající kryptoměnu eGLD a síť Elrond. Bonus 10 USD při nákupu za 200 USD eGLD v rámci apliakce. Je to aplikace na nákup eGLD, což je klíčový hráč a konkurent Etherea.

Facebook
Instagram
Follow by Email