Peněženka dětská Minecraft

Popis

Praktická peněženka z odolného neoprenu se silikonovým panelem s motivy bestselleru zelené připomínající světoznámou počítačovou hru Minecraft.

Parametry:

  • Zapínání na suchý zip zabraňuje případné ztrátě obsahu peněženky.
  • Vnitřní prostor je rozdělen do několika částí: zipem uzavíratelná kapsa na mince, prostor na bankovky nebo účtenky a dvě kapsy z průhledné folie vhodné na kreditní karty, legitimace nebo fotografie.
  • Nízká hmotnost a materiál praktický na údržbu jsou dalšími přidanými hodnotami produktu.
  • Barevnost a originalita je ceněna zejména u dětí a studentů.

Vybavte své dítko stylovou peněženkou s unikátním silikonovým PIXIE CREW creative panelem TM, na který si může poskládat svůj vlastní obrázek! Silikonový panel zelené barvy o velikosti 15 x 15 bodů je umístěn na přední i zadní straně peněženky. Máte tedy k dispozici 216 pozic pro nekonečné množství motivů na každý den díky PIXIES (pixelům), které můžete kdykoli sundat a vyměnit za jiné.

Ke každé peněžence zdarma přikládáme balíček přibližně 100 ks malých PIXIES a mini galerii pro inspiraci. Tu můžete také čerpat v naší galerie, kterou naleznete zde. Pro neomezenou tvorbu obrázků doporučujeme k dokoupení malé PIXIES, které nabízíme ve 24 barvách nebo PIXIES s písmeny nebo multipixely (pixel o vel. 2×2 body) s obrázky.
Vyzkoušejte si tvorbu obrázků nanečisto hned, na našem on-line PIXIE CREW editoru

Cena: 349 Kč

Navštívit obchod

Facebook
Instagram
Follow by Email