Školní aktovka s pixies

Popis

Školní aktovka vhodná pro děti od 1. třídy ZŠ s motivem oblíbených barevných dinosaurů. Aktovka má ergonomicky tvarovaná polstrovaná záda a plně nastavitelné polstrované ramenní popruhy, což je pro výběr aktovky pro děti prvního stupně zásadní.

Děti bude bavit a budou jí rádi nosit díky její aktivní přední části. Aktovka má přední silikonový panel. Zdarma je součástí dodávky je 200 MALÝCH BAREVNÝCH PIXIES (pixelů).

Další důležité vlastnosti:

  • Dvě samostatně uzavíratelná oddělení
  • Dvoustranné zapínaní zipu u hlavní kapsy
  • Dvě postranní síťovinové kapsy ve spodní části zpevněné
  • Polstrovaný úchyt s ergonomickým chráničem pro snadné přenášení v ruce
  • Pevné poutko pro zavěšení – Dno batohu je opatřeno dvěma chráničkami proti oděru
  • Pro větší bezpečnost je batoh vybaven reflexními prvky

 

  • Na přední kapse je umístěn oblíbený silikonový panel
    zdarma: součástí dodávky je 200 MALÝCH BAREVNÝCH PIXIES (pixelů) 

 

Doplňkové parametry

kategorie: Školní batohy
hmotnost: 0.89 kg
pohlaví: chlapecké
věk: 6-8
kolekce: Dino
hlavní materiál: polyester
velikost: 28 x 37 x 20
objem (l): 21
rozměry plochy na skládání: 27 x 25
počet bodů k vyskládání na ploše: 675
počet pixelů v balení: 200
barva: modrá
pixely: malé

 

Detailní popis produktu

Školní aktovka je vhodná pro děti od 1. třídy ZŠ, výšky 120 cm. Je vyrobena z voděodolného polyesterového materiálu a silikonu což umožňuje velice snadnou údržbu. Stačí jen otřít vlhkým hadříkem nebo houbičkou. Aktovka má dvě samostatně uzavíratelné části. Zip na prostornější části má dvoustranné zapínání, na menší kapse jednostranné. Zipy jsou opatřeny velkými taháčky, které umožňují snadné otvírání a zavírání aktovky. Prostornější část je pro přehlednost rozdělena na dvě oddělení, která jsou vhodná na knihy a sešity do velikosti formátu A4. Menší kapsa slouží na drobné věci denní potřeby.

Po obou stranách aktovky jsou síťovinové kapsy, do kterých lze umístit láhev. Ty jsou ve spodní části vyztužené pevnou látkou a v horní části je našitý praktický elastický pásek, aby obsah nevypadl. Pro komfortní užívání má aktovka ergonomicky tvarovaná polstrovaná záda s ventilací a posuvný zádový systém umožňující nastavení optimální polohu popruhů vzhledem k výšce dítěte. Popruhy jsou široké a polstrované, aby se nezařezávaly. Pro pohodlné přenášení v ruce je aktovka vybavena polstrovaným úchytem s ergonomickým chráničem, pro zavěšení slouží pevné poutko.

Dno aktovky je opatřeno dvěma chráničkami proti oděru a je vyztužené, což částečně zabraňuje deformaci obsahu. Na přední kapse aktovky je umístěn unikátní silikonový PIXIE CREW creative panel TM modré barvy o velikosti 27 x 25 bodů. Máte tedy 675 pozic pro nekonečné množství motivů na každý den díky PIXIES (pixelům), které můžete kdykoli sundat a vyměnit za jiné. Ke každé aktovce zdarma přikládáme balíček přibližně 200 ks malých PIXIES (pixelů) a mini galerii pro inspiraci. Tu můžete také čerpat v naší galerie, kterou naleznete zde. Pro neomezenou tvorbu obrázků doporučujeme k dokoupení malé PIXIES, které nabízíme ve 24 barvách nebo PIXIES s písmeny nebo multipixely (pixel o vel. 2×2 body) s obrázky. Vyzkoušejte si tvorbu obrázků nanečisto hned, na našem on-line PIXIE CREW editoru.

 

 

Cena: 1 599 Kč

Prohlédnout nabídku

Facebook
Instagram
Follow by Email